Operasyonel Araç Kiralama

Operasyonel Araç Kiralama, uzun süreli araç kiralama işlemine verilen isimdir. Firmamız bu konuda sizlere gereken tüm desteği uygun fiyat garantisiyle sunmakta ve zenginleştirilmiş finansal bir hizmet olarak aktarmaktadır. Ayrıca bu kiralama şekli ile birlikte günlük araç kiralamaya göre daha avantajlı bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Araç ile ilgili tüm riskler firmamıza ait olduğu için aracın bakım, sigorta, vergi ve lastik değişimi gibi hizmetleri de tarafımızdan sağlanabilmektedir. Son zamanlarda sıkça tartışılan araç satın alma ve Operasyonel Araç Kiralama arasındaki farkları da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle satın alma işlemlerinde araç tamamen size aittir. Bu kiralama sisteminde anlaşma süresinin sonuna kadar aracı kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız aracın tüm vergi ve sigortalarını ödemek zorundasınız. Ancak Operasyonel Araç Kiralama uygulamasında bu işlemler firmamıza aittir.

Araç satın alma sisteminde, aracı değiştirmek ya da satmak istediğinizde satış değerinden kaynaklanacak kayıplar araç sahibine yani size aittir. Operasyonel Araç Kiralama yaptığınızda aracın 2.el değer kaybı firmamıza ait olacaktır. Kiralama sisteminde, aracı alırken yapacağınız aylık ödemeler ile aylık kiralama karşılaştırıldığında büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla da yapabilir ve herhangi bir vergilendirmeden sorumlu olmazsınız.

Operasyonel oto kiralama ya da günümüzde kullanılan terimiyle filo kiralama, son zamanlarda ciddi bir talep görmektedir. Özellikle şirketler bu konuda filo kiralama hizmetlerinden yararlanmaya başlamıştır. Çünkü araç almak yerine operasyonel filo kiralamak, yukarıda da bahsettiğimiz gibi oldukça avantajlıdır. Bir araç almayı düşündüğünüzde aracın işletim maliyetlerinin ne kadar fazla olabileceğini düşünmeniz gerekiyor. Bu maliyetler; Her yıl ödenen sigorta giderleri, periyodik bir şekilde yaptıracağınız bakım-onarım giderleri, her yıl ödenmesi gereken sigortalar, lastik giderleri, motorlu taşıt sigortası ve yılda 1 defa yapacağınız kış lastiği giderleri olarak sıralanabilir.

Genel anlamda aracın marka ve modeli tartışılabilin fakat satın alırken en fazla fiyat bilgisi dikkat çekmektedir. Fiyata odaklanan kullanıcılar, aracı satın aldıktan sonra yüksek maliyetlerle karşılaşmaktadır. Bunun yanı sıra araç satın alırken sözleşmenizde yer alan birçok faktörü kontrol etmeli ve daha sonra karşınıza çıkacak ek giderleri bilmelisiniz. Operasyonel kiralama sisteminin firmalara da büyük avantajlar sunduğunu söyleyebiliriz. Bu avantajlar;

· Firmaların araç satın alması durumunda ortaya çıkacak finansman kaybının önüne geçilebilir.

· Firmaların maddi kaynaklarını daha verimli şekilde kullanabilmesini sağlar.

· Araçların periyodik bakımları ve zorunlu ödemeler kiralama şirketine ait olduğu için herhangi bir ek gider ödemenize gerek kalmaz ve zamandan ve personelden tasarruf sağlanır.

· Aracın çalınma ya da kazaya neden olması durumunda firma çalışanlarının faaliyetleri devam eder.

· Filo kiralama işleminde aracın tüm operasyonel işlemleri, kiralama firması tarafından yapılır.

· Kiralama dönemi sonunda firmaların, araçların 2.elde değerlendirilmesi süreciyle ilgilenmesine gerek kalmaz.

Filo kiralama hizmeti, araçların müşterilere teslimatıyla başlar ve 7/24 kesintisiz destek ile devam eder. Yurt genelinde yol yardım destekleri, düzenli ve şirkete yönelik olarak özel filo hareketliliği raporu gibi hizmetler yine araç kiralama firmasına ait olacaktır.

Sizlerle paylaştığımız bu bilgiler ışığında firmamızdan operasyonel oto kiralama hizmeti alabilir ve Kayseri’de araç kiralamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Oto kiralama konusunda getirdiğimiz yenilikler ve uygun fiyat garantisi sayesinde sektörün öncü kuruluşu olarak hizmet veriyor ve çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz. Filo kiralama yapmak için dilerseniz web sitemizin ana sayfasından Online rezervasyon yapabilir ve kiralayacağınız aracı anında adresinize talep edebilirsiniz. Son model araçlarımız ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde Kayseri’de oto kiralamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında olmaya devam ediyoruz.

Ulaşım Krokisi
Müşteri Hizmetleri
0535 508 31 51
Tüm sorularınız için hemen bizi arayın!
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz . . .
Online Araç Kiralama Sistemi Kayseri Araç Kiralama. adına tüm hakları saklıdır.
TURİZM SEYAHAT Firma Ekle