Havaalanı Araç Kiralama

Havaalanı Araç Kiralama hizmetiyle birlikte, tüm seyahatlerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. Bilindiği üzere uzun yolda araç kullanmak birçok sorunu beraberinde getirebilir. Bu yüzden uçak ile yolculuk yapmak, günümüzde en çok tercih edilen ulaşım şekli olmaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde Kayseri Erkilet Havalimanına iniş yapacak olan müşterilerimize konforlu ve lüks araçlarımızı gönderiyor ve bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Firma olarak uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Yurt dışından ya da yurt içinden Kayseri’ye gelerek araç kiralamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak son model araçlarımızı havaalanı oto kiralama hizmetiyle birlikte sunuyoruz. Ayrıca uzun dönem araç kiralama fiyatları, kiraladığınız süre içerisinde sabit tutulur ve herhangi bir artış görülmez. Kayseri’de araç kiralamak isteyen müşterilerimiz, Havaalanı Araç Kiralama yapmak istediğinde firmamızla irtibata geçebilir ve bu avantajlara sahip olabilir.

Havaalanı Araç Kiralama son zamanlarda önem kazanmıştır. Özellikle şehirlerarası yolculuklarını karayoluyla yapmak istemeyen kişiler, havayollarını tercih etmektedir. Ayrıca havalimanlarına gelen yolcular, seyahatlerini şehir içerisinde sürdürmek için Havaalanı Araç Kiralama yapmaktadır. Bu hizmet için güvenilir bir filo kiralama şirketine ihtiyaç duyulduğundan dolayı firmamızı tercih etmeniz yeterlidir. Erkilet Havalimanına inmeden teknik ekibimiz aracınızı bölgeye getirmiş ve sizi bekliyor olacaktır. Sizler de uçaktan iner inmez konforlu bir şekilde firmamızdan tahsis ettiğiniz aracı kullanabilirsiniz. Sektördeki en uygun fiyatları sizlere sunan firmamız, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde Havaalanı Araç Kiralama konusunda tüm imkânlarını sizlerle paylaşır.

Havalimanı araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz daha çok filo kiralama hizmetini tercih eder. Uzun vadeli oto kiralama anlamına gelen bu hizmet sayesinde hem finansal hem de operasyonel avantajlar sağlanabilmektedir. Örneğin iş seyahati dolayısıyla havayolunu tercih ettiniz ve daha sonra havalimanı araç kiralama yapmak istediniz. Bu hizmeti alırken aylık kira bedeli dışında herhangi bir ödeme yapmaz ve faturadaki KDV bedelinin gider olarak kayıt altına alabilirsiniz. Şirketlerin daha çok tercih ettiği bu hizmetle birlikte;

· Araç almanıza gerek kalmadan herhangi bir risk faktörüyle karşılaşmazsınız.

· Poliçe, sigorta, MTV ve araç muayene bedellerini ödemek durumunda kalmazsınız.

· Lastik değişimi işlemleriyle ilgili herhangi bir uygulama yapmak zorunda olmazsınız.

Havalimanına indiğiniz andan itibaren alacağınız bu hizmetlerin tamamı firmamızca sunulmaktadır. Kayseri’de araç kiralama, filo kiralama ya da operasyonel araç kiralama hizmetlerimiz bu şekilde devam ederken, sektördeki yüksek memnuniyetinizi de sağlamanın amacındayız. Günün her saati firmamızla irtibata geçerek havalimanına ineceğiniz saati bildirmeniz yeterlidir. Siz uçak seyahatinize devam ederken bizler de aracınızı havalimanına ulaştırıp beklemeye devam ediyoruz. Daha sonra araç teslimatınızı yapıyor ve gerekli bilgileri aldıktan sonra ofisimizde işlemleri tamamlıyoruz.

Kayseri’de araç kiralama hizmeti verirken, firmamıza ulaşmaktan sorun yaşayan müşterilerimize için Online rezervasyon hizmeti de sunuyoruz. Sitemizin ana sayfasına giriş yaptıktan sonra rezervasyon formunu doldurmanız durumunda profesyonel ekibimiz araç tahsisini gerçekleştirmektedir. Formu doldururken aracı alış tarihi ve saatiyle birlikte dönüş tarih ve saatini bildirmeniz önemlidir. Bununla birlikte adınız ve soyadınızla kiralama yapacağınız aracı site üzerinden seçebilirsiniz. Öne çıkan araçlarımız ve sizlere sunduğumuz kampanyalardan da haberdar olmak için web sitemizi takip edebilirsiniz.

Uygun fiyat garantisi ve en iyi rent a car hizmeti, sadece firmamız tarafından sunulmaktadır. Kayseri’de araç kiralamak isteyenlerin son zamanlardaki tercihi olan Demir Rent a Car olarak size uygun olan araçların tamamını firmamız bünyesinde bulundurmaya de aracınızı kısa sürede kiralamanızı sağlamanın amacındayız. İster sosyal medya üzerinden isterseniz de irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ulaşım Krokisi
Müşteri Hizmetleri
0535 508 31 51
Tüm sorularınız için hemen bizi arayın!
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz . . .
Online Araç Kiralama Sistemi Kayseri Araç Kiralama. adına tüm hakları saklıdır.
TURİZM SEYAHAT Firma Ekle