Hakkımızda

Kayseri Araç Kiralama olarak sizlere günlük, operasyonel, filo ve havaalanı araç kiralama konusunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Son model araçlarımız ve uygun fiyat garantisiyle yüksek memnuniyetinizi sağlıyor ve yine kiralama hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Kayseri’de oto kiralamak istiyorsanız bizimle günün her saati iletişime geçebilir ve iletişim numaralarımız üzerinden tüm sorularınız için arayabilirsiniz.

Araç satın almak istediğinizde, toplu nakit çıkışı gerçekleştirmeniz ya da ihtiyacınız olan nakit parayı karşılamak için kredi kullanmanız gerekecektir. Ayrıca satın alacağınız aracın vergi, sigorta, lastik değişimi ve bakım onarım gibi birçok maliyeti de olacaktır. Bunun yanı sıra aracın ikinci el satış değerinin belirsizliği de bir risk faktörüdür. Bunun yerine uzun süreli araç kiralamanız daha maliyetsiz olmakla birlikte pek çok avantajı da beraberinde getirir. Sadece bu kadar da değil, kolay araç yenileme, aylık sabit taksitler ve tüm kasko ve sigorta ödemeleri filo kiralama ücretiyle birlikte sunulur.

Araç kiralama hizmetlerinden yararlandığınızda, araçların yenilenme sürecinde satış işlemleriyle ilgilenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte araç satın almak yerine kiraladığınızda toplu nakit paraya da ihtiyacınız olmayacaktır. Daha önceden belirlenmiş sabit ödemeler şeklinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Kayseri oto kiralama olarak sizlere en uygun sabit fiyatlarla hizmet vermenin gayreti içerisinde araçların kasko, MTV ya da trafik sigortası ödemelerini de kiralama kapsamına dâhil ediyor ve işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Filo kiralamayı tercih etmeniz durumunda ekstra olarak KDV unsurlarını kullanmanıza gerek yoktur. Yani araç kiralama dâhilinde faturanızdaki KDV’nin tamamı indirilir ve araç size teslim edilir. Bunun yanı sıra banka kredisi ile satın almadan, düzenli ödemeleriniz ile birlikte güven içinde aracınızı kullanabilirsiniz.

Firmamızın resmi web sitesine giriş yaparak rezervasyon formu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Burada ad ve soy ad bilgilerinin yanı sıra kiralama yapacağınız yer, kiralamak istediğiniz araç ve alış ve dönüş tarihlerinizi sisteme girerek rezervasyon yapabilir ve size uygun olan aracı seçebilirsiniz. Teknolojinin tüm imkânlarını kullanan firmamız Kayseri araç kiralama sektöründe öncü firma olarak çalışmalarına ve en uygun fiyatlı araçları sizlere sunmaya devam etmektedir.

Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olabilmek için günün her saati teknik zorluklarla karşılaşmasınız durumunda sizlere yardımcı olmaktadır. Araçlarımızın özelliklerine bakacak olursak; Tüm araçlarımız rent a car kaskolu olmakla birlikte benzin, dizel ve LPG ile çalışmaktadır. Alacağınız hizmetlerde ek ücret talep edilmez ve tüm araçlar yeni modeldir. Bulunduğunuz yere talep edeceğiniz araç dışında farklı bir araç gelmez ve dilediğiniz zamanda araç teslimatı gerçekleştirilmektedir. Kayseri oto kiralama üzerinden alacağınız hizmetlerde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Firma olarak tamamen müşterilerimizin güvenli ve kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacındayız. Belirli aralıklarla sunduğumuz kampanyalardan haberdar olmak için http://www.kayseriarackiralama.com/ adresine giriş yapabilir ve dilediğiniz her an Online rezervasyon yapabilirsiniz. Çok uygun fiyat garantisi sunan Kayseri araç kiralama firmamız, Kayseri’de oto kiralamak isteyen herkese hizmet vermektedir. Araç kiralama hizmetlerimiz arasında havaalanı araç kiralama, filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmetleri bulunduğu için bu konuda dilediğiniz seçenek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kayseri’de araç kiralama firmaları arasında öncü olan firmamız daima uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadır. Bu yüzden de sektörde en çok tercih ve tavsiye edilen filo kiralama firması olmaya devam eder. Web sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden bizleri arayabilir ya da belirttiğimiz üzere Online rezervasyon yaptırarak dilediğiniz bölgeye aracınızın gelmesini kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Ulaşım Krokisi
Müşteri Hizmetleri
0535 508 31 51
Tüm sorularınız için hemen bizi arayın!
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz . . .
Online Araç Kiralama Sistemi Kayseri Araç Kiralama. adına tüm hakları saklıdır.
TURİZM SEYAHAT Firma Ekle