Filo Araç Kiralama

Filo Araç Kiralama

Filo kiralama, operasyonel kiralama çeşididir ve uzun süreli araç ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik sunulan bir hizmettir. Yani uzun vadeli oto kiralama olarak da belirtilebilir. Firmamız Filo Araç Kiralama konusunda gerekli desteği günün her saati sunar ve en uygun fiyatlarla birlikte filo kiralama hizmeti almanızı sağlar. Bu konuda yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek olacaktır.

Son zamanlarda büyük oranda Filo Araç Kiralama sektöründe yenilikler yaşanmış ve birçok avantajı da beraberinde getirmiştir. Filo kiralamanın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

· Araç alacak olan kişiler bu alımları sadece peşin değil, banka kredisi ile yapacak olsa bile, öncesinde peşinat ödemesi gerekmektedir. Ancak filo oto kiralama hizmetinde kiralar aylık olarak ödenir.

· Aylık ödemeler ile birlikte maliyetler sabitlenir ve uygun bir bütçe sağlanmış olur.

· Filo kiralama için ödenen kira ücreti karşılığında faturaya sahip olursunuz ve bu faturalar gider olarak gösterilebilme özelliğine sahiptir.

· Kiralanan aracın tüm giderleri, kiralama şirketi tarafından karşılanır. Bakım-onarım, araç muayeneleri ve servis gibi faktörler, kiralama firmasının sorumluluğundadır.

· Aracın kaza yapması ya da çalınması durumunda hızlı bir şekilde farklı araç tahsil edilebilir.

Filo Araç Kiralama yaptığınızda bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir araç satın almak istediğinizde, toplu olarak ödeme yapmanız ya da bu toplu nakit paraya sahip olabilmek için kredi kullanmanız gerekecektir. Üstelik tek masraf bu kadar da değildir. Aracınızın vergisi, bakımı, onarımı ve sigortası gibi giderler de bütçeniz açısından risk oluşturabilir. Ancak Filo Araç Kiralama yaptığınızda bu maliyetlerin hiçbirini ödemek durumunda kalmazsınız. Yani uzun süreli araç kiraladığınızda oluşacak maliyetleri, satın alacağınız aracın aylık gideri kadar olacaktır.

Filo Araç Kiralama hizmetinde araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleriyle ilgilenmez ve ikinci el değer kaybı gibi risklerle karşılaşmazsınız. Ayrıca toplu nakit çıkışına da gerek kalmaz. Filo kiralama işleminde ödemelerinizi daha önceden belirlediğiniz sabit kira şeklinde ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kiralama faturasındaki KDV’yi işletme öder ve vergide indirim yapılabilir. Araca ait işleriyle ilgili yakıt masraflarının da gider olarak gösterilebileceğini unutmayın.

Tüm bu avantajlar göz önüne alındığında, şirketinizde kullandığınız araçları satın almak yerine uzun süreli kiralamanın ne kadar avantajlı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu şekilde ikinci el riski almanıza da gerek kalmaz. Firmamız sizler için en uygun fiyatlarla filo kiralama imkânı sunar ve günün her saati bu konuda hizmet verir. Firmamızda ayrıca son model araçlar yer aldığından tüm giderleri tarafımızdan sağlanmış olup sizlere güvenli bir seyahat şansı sunuyoruz. Servis, yol yardım, plaka tescilleri, MTV ya da lastik değişimi gibi etkenleri düşünmeden filo kiralama yapabilir ve aracınızı dilediğiniz bölgeye talep edebilirsiniz.

Filo oto kiralama konusunda firmamızın sağladığı imkânlar bu şekildedir. Talep eden müşterilerimiz, web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurarak hizmet alabilir. Bu formda ad ve soyadınızla birlikte, telefon ve kiralama yapacağınız aracı seçebilir ve ek seçenek alanlarını da doldurarak rezervasyon yapabilirsiniz. Çok uygun fiyat garantisi ve kampanya seçenekleriyle birlikte yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz. Size uygun olan aracı seçtikten sonra teknik destek ekibimiz hemen aracınızı adrese ulaştırır ve hızlı bir şekilde faydalanmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ya da rezervasyon formunu oldurmak olacaktır. Kayseri’de araç kiralamak isteyen herkes için yüksek memnuniyet ve ucuz oto kiralama hizmeti sadece firmamız tarafından sağlanır. Bu yüzden sektördeki liderliğimizi koruyor ve filo kiralamada en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Ulaşım Krokisi
Müşteri Hizmetleri
0535 508 31 51
Tüm sorularınız için hemen bizi arayın!
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz . . .
Online Araç Kiralama Sistemi Kayseri Araç Kiralama. adına tüm hakları saklıdır.
TURİZM SEYAHAT Firma Ekle