Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama konusunda hizmet almak isteyenler için çalışmalarına devam eden firmamız bu konuda gerekli tüm çalışmalar ve teknik ekibiyle büyümeye devam etmektedir. Son model araçlarımız ve uygun fiyat garantisi sayesinde sizlere hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz. Üstelik Kayseri’de oto kiralamak isteyenler için web sitemiz üzerinden Online rezervasyon formu sayesinde daha hızlı bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. http://kayseriarackiralama.com/ adresimize giriş yaparak formu doldurabilir ve daha sonra aracınızı teslim alabilirsiniz. Dolduracağınız bilgiler arasında alış tarih ve saati, ad ve soy ad bilgilerinin yanı sıra dönüş tarihi ve saatini de belirtmeniz gerekiyor.

Günlük Araç Kiralama günümüzde en çok tercih edilen hizmetler arasındadır. Çünkü çok uygun fiyatlarla 24 saatliğine kiralayacağınız araçları kullanabilir ve güven içinde seyahat edebilirsiniz. Sitemizde öne çıkan araçlarla kampanyalı araçlarımızı da kontrol edebilirsiniz. İletişim numaralarını kullanabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden firmamızla görüşmelere başlayabilirsiniz. Araçlarımız arasında yakıt tasarrufu sağlayan birçok çeşit bulunuyor. Kayseri’de araç kiralama hizmeti almak isteyen herkese özel kampanyalar, sektörde öncü olan firmamız tarafından sunulmaya devam ediliyor.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kiralama koşullarını inceledikten sonra oto kiralama hizmeti alabileceğiniz unutmamanız gerekir. İlk olarak araç kiralama süresinin 24 saat üzerinden hesaplandığını belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca aracı ikinci bir sürücü kullanacak ise bu sürücünün de ehliyet bilgilerine sahip olmamız gerekmektedir. Aksi durumda ikinci bir sürücünün neden olacağı ihlal ve hatalardan kayıtlı sürücü sorumlu olmaktadır. Bunun yanı sıra şehir içinde teslim ve iade hizmetleri tarafınıza ücretsiz olarak sunulur. Gecikmeli olarak yapacağınız dönüşlerde 2 saatin aşılması durumunda ise 1 günlük ek ücret talep edilir. Günlük Araç Kiralama hizmetleri konusunda detaylı bilgilere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma olarak sektördeki en uygun fiyatları sizlerle paylaştığımızı belirtebiliriz. Rezervasyon yaparken araç fiyatları konusunda tüm bilgilere sahip olacak ve araçların genel özelliklerini de anlık olarak inceleyebileceksiniz. Bu yüzden Günlük Araç Kiralama işlemlerinizi firmamızdan karşılayabilir ve hızlı ve başarılı bir hizmet alabilirsiniz. Deneyimli teknik ekibimiz bu konudaki hizmetlerine aralıksız olarak devam eder ve size en ucuz araç kiralama seçeneklerini sunar. Firmamızdan kiralayacağınız araçların tamamı sigorta ile teminat altındadır. Bu sigortalar arasında devlet tarafından zorunlu kılınan KTK ve Full kasko sigortası bulunmaktadır. Tüm kazalara karşı sorumluluğunuzu ortadan kaldıran bu sigortalar sayesinde güvenle seyahat edebilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama yapacak olan sürücülerin dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise trafik cezalarıdır. Kiralama süresi içindeki ihlallerden kaynaklı olan cezalar, araç kiralayan kişinin sorumluluğundadır. Bu anlamda seyahat ederken trafik kurallarına mutlaka uymanız gerekiyor. Rezervasyon yaparken işlemlerinizin hızlı bir şekilde devreye alındığını ve tarafınıza dönüş yapıldığını da aktarmamız gerekiyor. Bu konuda rezervasyon iptali sağlayacaksanız, araç tarafınıza teslim edilmeden 48 saat içinde bildirmeniz gerekecektir.

Kayseri’de araç kiralama konusunda sunduğumuz hizmetler bu şekildedir. Ayrıca ödeme işlemlerinizi nakit ya da kredi kartıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerle birlikte sektörün öncü firması olmaya devam ederken, geniş araç filomuz sayesinde sadece gündelik araç kiralama değil, filo araç kiralama, havaalanı araç kiralama ve operasyonle araç kiralama hizmetlerini de sunmaya devam ediyoruz. Firmamıza daha kısa sürede ulaşabilmek için dilerseniz sitemizde bulunan ulaşım krokisini inceleyebilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal anlamda sunduğumuz tüm hizmetler sayesinde müşteri hizmetleri numaranız üzerinden de deneyimli personellerimizle görüşmeler yapabilir ve Kayseri’de oto kiralama konusunda gereken tüm desteği alabilirsiniz.

Ulaşım Krokisi
Müşteri Hizmetleri
0535 508 31 51
Tüm sorularınız için hemen bizi arayın!
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz . . .
Online Araç Kiralama Sistemi Kayseri Araç Kiralama. adına tüm hakları saklıdır.
TURİZM SEYAHAT Firma Ekle